• Voľné pracovné miesto

• Výberové konanie
          pozícia hlavný ekonóm školy

Základná škola, Strážnická 26, 080 06 Ľubotice prijme do pracovného pomeru ekonóma školy.

Charakteristika pracovného miesta:

• vedenie podvojného účtovníctva,
          • spracovanie uzávierky, účtovných a finančných výkazov, daňových priznaní,
          • zabezpečovanie dodržiavania účtovných termínov,
          • práca so štátnou pokladnicou, vykonávanie úhrad, sledovanie finančných tokov
          • fakturácia výkonov a služieb,
          • príprava rozpočtu školy
          • spracovanie operatívnej evidencie
          • personálna činnosť, spracovanie miezd
          • evidencia doručenej a odoslanej pošty
          • administratívna činnosť, sekretárske prác

Vzdelanie:

minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického smeru

Kvalifikačné predpoklady:

• ovládanie podvojného účtovníctva, znalosť účtovných a daňových zákonov
          • ovládanie MS OFFICE
          • ovládanie účtovného a personálneho programu a programov evidencie pošty /IVES/ -
          • IBEU
          • ovládanie strojopisu

Osobnostné predpoklady:
          bezúhonnosť, dôveryhodnosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita a rozhodnosť, zmysel pre dôslednosť, pozitívny prístup k riešeniu problémov
          Prax:  v oblasti účtovníctva - minimálne 1 rok, prax v školstve výhodou
          Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou zmeny na dobu neurčitú
          Pracovný úväzok: plný
          Termín nástupu: 1.1.2024
          Platobné podmienky:
          v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone vo verejnom záujem v závislosti od dĺžky praxe 5. PT (od 1007,50 € + osobné ohodnotenie).

Požadované doklady: štruktúrovaný profesijný životopis, kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov na použitie osobných údajov pre potreby prijatia v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z.

S osobnými údajmi, ktoré budú obsahovať doručené dokumenty od uchádzačov bude zamestnávateľ nakladať v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnej pozícii poskytneme na tel. č.:051/7764285, 0903 449 222
          Požadované doklady je potrebné doručiť na adresu: Základná škola, Strážnická 26, 080 06
          Ľubotice alebo na  emailovú adresu skola@zslubotice.edu.sk do 20.11.2023.

V Ľuboticiach dňa 8.11.2023

Mgr. Ivan Kostelník

Súhlas so spracovaním osobných údajov