• Zápis žiakov do 1. ročníka

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA PRE ŠK. ROK 2024/2025

Osobne- prezenčne – za prítomnosti zákonných zástupcov a detí

8.4.2024 v čase od 14,30 – 17,00 hod.

Zaujala Vás naša škola?         Chcete k nám zapísať svoje dieťa?
          S nami to zvládnete veľmi ľahko v niekoľkých krokoch.

1. Vyplňte prihlášku v termíne od 1. 4. 2024 – 30.4.2024 na našej stránke TU (CHCEM VYPLNIŤ ELEKTRONICKÚ PRIHLÁŠKU), prihlášku posielajte v uvedenom termíne nie skôr!

2. Vytlačenú a oboma rodičmi podpísanú prihlášku prinesiete na slávnostný zápis do ZŠ
          ( v tomto prípade stačí, ak na zápis do školy príde jeden zákonný zástupca )

K zápisu je potrebné:
          1. rodný list (kópia) budúceho prváka
          2. občiansky preukaz zákonného zástupcu
          3. vyplniť a vytlačiť elektronickú prihlášku online (v odkaze vyššie od 1.4.2024 do 30.4.2024) a podpísanú
          obidvoma zákonnými zástupcami priniesť so sebou (v tomto prípade, stačí prítomnosť jedného zákonného zástupcu)

3.  Ak sa zápisu nemôžete zúčastniť ( dieťa je choré, ste v zahraničí a pod. ) vyplníte elektronickú prihlášku a podpísanú prihlášku zašlete:

• poštou: ZŠ Strážnická 26 , 080 06 Ľubotice,
          • elektronicky: skola@zslubotice.edu.sk -je potrebný scan prihlášky s podpismi rodičov,
          • doručíte osobne ( stačí aj v obálke vložiť do poštovej schránky pri vchode do školy ).

Vaše prípadné otázky radi ich zodpovieme na:
          skola@zslubotice.edu.sk
          mobil: +421 903 448 265

Ďakujeme za prejavenú dôveru .

Formuláre na zápis žiakov do 1. ročníka:

Pisomne_vyhlasenie_zakonnych_zastupcov.docx

Cestne_vyhlasenie_zakonneho_zastupcu.docx

Povolenie štúdia v zahraničí:

ziadost_o_povolenie_studia_v_zahranici.pdf

ziadost_o_povolenie_studia_v_zahranici.docx