Základná škola Ľubotice

Prihlásenie
O škole Fotoalbum Kalendár Rozvrh Digitálna učebnica Kontakt

Zoznam učiteľov

Mgr. Zuzana Rázusová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.C
Vedie krúžok: Angličtina pre každého
Mgr. Ivan Kostelník Rozvrh
Riaditeľ
Vedie krúžok: Florbalový
Vedie krúžok: Varenie a zdravý životný štýl
Mgr. Nicole Rubisová Rozvrh
Zástupkyňa
PaedDr. Jana Semaníková Rozvrh
Zástupkyňa
Mgr. Pavol Adamkovič Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Basketbal chlapcov
Vedie krúžok: Športový chlapcov
Mgr. Martina Baňasová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
Vedie krúžok: Divadelno-turistický
RNDr. Stella Brunáriová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.B
 
 
Mgr. Peter Bujdoš Rozvrh
Učiteľ
Mgr. Mária Demčáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.B
 
 
Mgr. Emília Drobná Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Peter Dugas Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Basketbal dievčat
Vedie krúžok: Športový dievčat
Mgr. Ružena Durillová Rozvrh
Učiteľka
PaedDr. Bronislava Fecková Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.B
Vedie krúžok: Hudobný
Mgr. Marieta Fritzová Rozvrh
Triedny učiteľ: 1.C
Mgr. Iveta Geralská Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.A
 
 
Mgr. Melánia Golitková Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
 
 
Mgr. Zuzana Hasarová Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Matematický A
Vedie krúžok: Matematický B
Mgr. Alžbeta Hrabčáková Rozvrh
Učiteľka
Mgr. Jaroslava Ižarová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
Mgr. Martina Jacková Vychovávateľ
Ing. Marta Jakubeková Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
Mgr. Danica Kováčová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
Vlasta Macková Vychovávateľka
Emília Mikitová Vychovávateľ
Mgr. Milena Mikitová Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.C
Vedie krúžok: Tvorivá angličtina
Valéria Modráková Vychovávateľka
Mgr. Nataša Nagyová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
PaedDr. Jana Oravcová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.A
Mgr. Miroslav Parditka Rozvrh
Triedny učiteľ: 5.B
Vedie krúžok: Počítačový
Mgr. Mária Purdešová Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
Mgr. Adriana Sabolová Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Športová gymnastika
 
 
Mgr. Damián Saraka Rozvrh
Učiteľ
PaedDr. Martina Sedláková Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A
Vedie krúžok: Umelecký
PaedDr. Jitka Semivanová Vychovávateľ
PaedDr. Alena Stašková Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.A
Mgr. Eleonóra Suchárová Rozvrh
Učiteľka
PaedDr. Jana Šofranková Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
Vedie krúžok: Slovenčina A
Vedie krúžok: Slovenčina B
PaedDr. Erika Šoltysová Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
Mgr. Marek Štefanič Rozvrh
Triedny učiteľ: 7.B
Vedie krúžok: Rybársky
Mgr. Martina Tarcalová Rozvrh
Triedny učiteľ: 3.C
Vedie krúžok: Športové všeličo
Mgr. Zuzana Verbovská Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.B
Vedie krúžok: Čitateľský

© aScAgenda 2014.0.820 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 06.12.2013

Voľné miesta na našej škole